Temel Yoga Modülü

Temel Yoga Hocalığı – 200 saat

Yoga Alliance Onaylı 200 saatlik Temel Yoga Uzmanlık Programları


Kimimiz yoga yoluna çevremize rehber olabilmek için kimimiz ise kendi yoga pratiğimzi ve yaşamsal farkındalığımızı derinleştirmek için çıkıyoruz. Asana pratikleri, meditasyon, pranayama (nefes egzersizleri ) ve mantralar seni de büyülü dünyasına çağırdığında o sesi duymak istediğin için bile kendini bu sayfada bulmuş olabilirsin...

İzmir Yoga olarak yoga yolunda o ya da bu sebeple derinleşmek isteyen herkese açık kapımız. Hocalık programlarımız yoga pratiğini ilerletmek ve derinleştirmek , önceden aldığı uzmanlık bilgisini tazelemek ve yogayı paylaşmak isteyenleriniz için bir başlangıç noktası olarak özel olarak tasarlandılar.


Uzmanlık programlarından tam anlamıyla fayda sağlayabilmen için bir süredir yoga yapıyor olman gerekiyor. Temel yoga ve nefes bilgisi sahibi olduğunda bu temelden inşa edeceğin yoga pratiğin senin günlük hayatına yogayı dahil edebilmende ve bu adaptasyon sürecinde çok etkili olacaktır.

Uzmanlık programına başlamak istiyorsan ve yeterli deneyimin olmadığını düşünüyorsan büyük ihtimalle haklısındır. Bir süre stüdyo derslerine girmen hem bedensel hem de zihinsel anlamda uzmanlık programına hazırlanmanda yardımcı olacaktır. Seviyene uygun yoga seanslarını öğrenmek ve uzmanlık programına katılabilmek için nasıl bir çizelge takip etmen konusunda yardımı resepsiyondaki arkadaşlarımızdan alabilirsin.

  1377 Sk. Çiftçi Apt. No.7 Kat.4 D.8
  Alsancak / İzmir
  info@izmiryoga.com
  +90 232 421 11 65
  +90 530 604 69 24
   
  Tüm Hakları Saklıdır © İzmir Yoga

  Online Rezervasyon