İzmir Yoga

Herkes Yoga Yapabilir...

İzmir Yoga 17 Ekim 2007 tarihinde kuruldu.

İzmir Yoga, 2012’den beridir Yoga Alliance RYS (registered yoga school) 200 & 300 kayıtlı bir yoga okuludur.

Ayrıca, Spor ve Gençlik Bakanlığı altında bulunan HİS (Herkes için Spor) Federasyonu’ndan yetki belgeli bir Yoga Stüdyosudur.

“Herkes Yoga Yapabilir” felsefesiyle yola çıkan İzmir Yoga’da batılılı tarzda hatha yoga temelli pek çok yoga çeşidini tek çatı altında birleştirmekte.

Haftalık ders programımızda ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre çeşitli yoga dersleri yer alıyor.

Sadece ders öncesinde değil, dilediğiniz zaman İzmir Yoga’nın kapıları sizlere açıktır.

Üyelerimizden Gelenler

 • Gerek samimi ortamı ile gerekse hocalarının donanımıyla 3 yıldan beri severek zevkle geldiğim bir stüdyo. Yoganın hayatımda vazgeçilmez bir unsur olmasında ve yogayla bağımın güçlenmesinde İzmir Yoga’nın payı büyük. Girdiğim her derste öğrenciye verilen değeri, dersin hazırlanışındaki emeği ve özeni gördükçe yoga için çok doğru bir alanda olduğumu biliyorum.

  "Zeynep Fahran"

 • Yogaya olan ilgim henüz 12 yaşındayken bir arkadaşımın evinde bulduğum kitapla başladı.. Aradan geçen yıllar sonrasında Yogayı ve felsefesini gerçekten anlamamı sağlayan İzmir Yoga’ya başlamamla birlikte beni en çok mutlu eden şey sınırsız paket programının bana getirdiği esneklikle çok sayıda farklı eğitmen aracılığı ile farklı içerikte dersler ve her seferinde yeni bir bilgi öğrenmek, yoga hakkında yeniden bir şeyler keşfetmek oldu... Teşekkürler İzmir Yoga Ailesi iyi ki varsınız!

  "İris Küçükbayraktar"

  1377 Sk. Çiftçi Apt. No.7 Kat.4 D.8
  Alsancak / İzmir
  info@izmiryoga.com
  +90 232 421 11 65
  +90 530 604 69 24
   
  Tüm Hakları Saklıdır © İzmir Yoga

  Online Rezervasyon