İzmir Yoga, Alsancak / Profesyonel Eğitmenlerle YOGA
Atölyeler

Taner Uncu ile "Kol Dengeleri ve Ters Duruşlar" Orta Seviye Vinyasa Temalı Ders ve Atölye

Taner Uncu ile "Kol Dengeleri ve Ters Duruşlar"
Orta Seviye Vinyasa Temalı Ders ve Atölye
______________________________
7 Nisan Cuma |19:30-21:30| Temalı Ders
8 Nisan Cumartesi|11:00-16:00| Atölye
______________________________
Temalı Ders 50 TL(Üyelerimiz 2 ders puanı kullanarak katılabilirler)
Atölye 175 TL
*Ders ve atölyeye ödemeli kayıt yaptıran ilk 7 kişiye Cuma akşam dersi HEDİYE!
*Ders ve atölyeye ödemeli kayıt yaptıran herkese tüm etkinlik 195 TL. ( hediye ders kontenjanı bittiğinde başlar)
______________________________
Cuma akşamı kol dengelerine ve ters duruşlara genel bir bakış, bir hazırlık yapılıyor olacak. Orta seviye Vinyasa dersidir.

Cumartesi ise kol dengeleri ve ters duruşlarinın daha ayrintili bir calismasi olacak. 
Her seviye icin nasil bir adim daha atilabilecegi, ilk temelin nasil saglikla kurulmasi gerektiğini beraber eglenerek kesfedecegiz. 
Taner bu atölye çalışmasıyla,bu tarz pozlari kendi bireysel pratiğinize nasıl dahil edebileceğinizi, güvenli bir ilerlemeyi nasıl sağlayabileceğinizi kendi deneyimleriyle harmanladığı bu atölye ile sizlere iletecek. 

Rezervasyon için
+90 554 957 8287
+90 232 421 1165

TANER UNCU kimdir?
Taner, 1979 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği’nden mezun ve uzun yıllar,2015 yılına kadar aile şirketinde tekstil alanında çalıştıktan sonra artık sadece yoga eğitmenliği yapmakta.Pek çok sporla aktif olarak uğraştı, ayrıca 10 yıl düzenli Aikido çalıştı ve 2. dan sahibi. 2011 yılında,, pek çok insan gibi önyargılı baktığı ‘’Yoga’’ ile yine Aikido’dan çok sevdiği bir dostunun ısrarıyla tanışmasıyla birlikte, karşılaştığı şeyden o kadar etkilendi ki Yoga önce hayatının bir parçası, kısa bir müddet sonra da hayatı Yoga ve ondan geriye kalanlar olarak tamamen değişti. O ilk günden bugüne kadar sakatlık haricinde uygulamasız geçen günü neredeyse olmadı ve devamında, 2012-2013 döneminde Deniz Özoğul ve Dide Çelen Ramok‘un Yoga Alliance tarafından tanınan Hatha Yoga Hocalık Eğitimini’ni tamamladı. Doug Swenson, Seane Corn, Chuck Miller, Dechen Thurman, Nicole Ohme, Adam Keen, Cat Alip Douglas, Dylan Werner Julie Kirkpatrick ile workshoplara katıldı. Önceleri spor ve mücadele geçmişinden gelen alışkanlıkla Yoga’nın fiziksel etkileri ve yoğunluğundan etkilense de sonra yavaş yavaş farketmeye başladığı onun için ‘’tarifsiz’’ olan pozitif mental getiriler ve haz onu yogaya her geçen gün daha da çok bağladı. Başladığı bu uzun yolculukta karşılaştığı herkesten, her gün yeni bir şeyler öğrenmekte, araştırmakta ve daha çok çalışmakta olan Taner, uygulamalarında ve verdiği derslerde bir başka tutkusu olan müziği yoğun olarak kullanmaktan ve bunu insanlarla paylaşmaktan büyük keyif almaktadır.
Son olarak 2016 yılında çok sevdiği, kendine has tarzıyla Vinyasa dünyasında tanınan Nicole Ohme ile 120 saatlik intermediate to advanced Vinyasa Flow Hocalık Eğitimini başarıyla tamamlamıştır ve daha önce 3 kez asistanlığını yaptığı Deniz Bağan ile birlikte Yoga Alliance onaylı 200 Saatlik Hatha Yoga Temel Hocalık eğitimi vermektedir.
Tüm Etkinlikler

HABERDAR OLUN

Tüm yeniliklerimizden, gelişmelerimizden, yeni ürünlerimizden, e-posta adresinizi bizimle paylaşarak ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Medya

İzmir Yoga'yı sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

1377 Sk. Çiftçi Apt. No.7 Kat.4 D.8 Alsancak / İzmir
Tel: (+90) 232 421 11 65
Gsm: (+90) 554 957 82 87
Mail: info@izmiryoga.com